Ghost Recon Online icon
QR Code

Ghost Recon Online

4/4
  • indirilme

    8,608

  • Eklenme Tarihi:

    2013-03-15 16:50:37

Ghost Recon Online Oyunu hakkında

Free to play sektörünün büyümesiyle birlikte, büyük firmalar da bir yandan F2p oyun yapımına başladı. EA ve Ubisoft‘un öncülüğünde, sevilen oyun serilerinden bazıları ( Battlefield, Need for Speed ) free to play olarak oyuncularla buluştu.  Şimdi ise Ubisoft‘un gözbebeklerinden olan Ghost Recon serisi, free to play olma yolunda ilerliyor. Açık beta olarak Ghost Recon Online, TPS bir savaş oyunu. Ancak onu özel kılan, Ghost Recon’a has çizgilerini kaybetmemiş olması. Yani bu oyunda attığınızı vurmaktan önemli olan şeyler var. Ubisoft, takım uyumu ve oyun içinde taktiksel olarak verilen doğru kararların, isabetli atış oranınızından daha çok fayda sağladığı bir oyun yaratmayı başarmış. Gerek yürüyüşü ve koşuşuyla, gerekse de siper alma anında yaptığı hareketlerle, son derece gerçekçi bir dinamik yakalayan oyunda, Recon, Assault ve Specialist olmak üzere 3 ayrı sınıftan bir tanesini seçip, askerimizi yönetebiliyoruz.

Ghost: Oyunda sadece çatışmadan çok taktiksel zekaya da önem vermişler. Bu karakter sayesinde çok rahat çatışmaya girebilirsiniz, kalkanı sayesinde mermilerden kurtulabilir,bir özelliği sayesinde düşman vücut ısısını düşürerek onu güçten edebilirsiniz.

Specialist: Bu karakterimiz de mühendise benzetilmeye çalışılmış Karşı tarafın teknolojilerini alt üst edebilir,kendi takımınızın şarjör yenileme hızını yükseltebilirsiniz.

Recon: Bu karakter bizim ajanımız oluyor. Görünmezlik özelliği var,sessiz ilerleme özelliği ve son olarak da nereden ateş edildiğini tespit edebiliyor.