Mad Max icon
QR Code

Mad Max

5/5
  • indirilme

    3,486

  • Eklenme Tarihi:

    2016-06-05 15:33:55


Mad Max Oyunu hakkında

Doğası gereği kahraman bir yaratılışa sahip olan Mad Max oyununda arabalar hayatta kalmanıza yarıyor. Kıyamet sonrasında tek başına her türlü soruna karşılık koyacak olan oyuncu olmak isteyenler oyunu indirerek oynamaya başlayabilirler. Oyun içerisinde haydutlara karşı arabanız ile karşı koymanız gerekir. Düşmanlarınıza karşı acımasızca savaşmalı ve onlara karşı kendinizi korumalısınız. Ancak bu şekilde oyunda kalmaya devam edebilirsiniz. Tek başınıza oyunda düşmanlar ile en iyi şekilde mücadele etmeli ve hayatta kalmaya devam etmeniz gerekir. Oyunda düşmanlarınızla mücadele etmeniz için arabalarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu şekilde onlara karşı daha güçlü ve korumalı bir şekilde savaş edebilirsiniz. Tek başınıza yapacağınız savunmalar ile oyunda daha ileri seviyelere gidebilir ve bu şekilde oyunun kahramanı olarak oyunda kalmaya devam edebilirsiniz. Oyunda tek başınıza kendi taktıklarınız ile ilerleyerek bütün düşmanlarınızı alt etmeniz gerekir. 
 
  Mad Max oyununda yalnız başınıza oyunu oynamanız gerekir. Oyunda daha fazla mücadele etmek için sizlere tehlikeli bölgeleri temizlemeniz istenir. Bu şekilde düşmanlardan temizlenen alanlar sonucunda kaliteli savaş cihazları sizlere sağlanır. Bu sayede aldığınız bu silahlar ile daha iyi bir şekilde kendinizi korumaya devam ederek oyunda ilerlemeye devam edebilirsiniz. Oyunu istediğiniz de indirerek rahatlıkla oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunda devamlı olarak tehditleri ortadan kaldırarak rahatça ilerleyebilir ve bu şekilde oyunu daha iyi bir şekilde oynayarak zevkini çıkarabilirsiniz. Oyunda sizlerden herhangi bir ücret talep edilmeyeceğinden rahatlıkla indirerek oynayabilir ve oyunun kahramanı olarak oyunda kalabilirsiniz. Oyun tek kişi tarafından yalnız olarak oynanır. Oyunda karakterindeki yerine istediğiniz hamleleri yaparak bu şekilde sizi tehdit eden düşmanlarınıza karşı kendinizi savunabilirsiniz. Oyun içerisinde farklı yerlerde karşınıza çıkacak olan düşmanlarınıza karşı tedbiri elden bırakmamanız gerekiyor. Aynı şekilde bu amaçla arabanızın da olması gerekiyor. Oyunda arabanız haydutlara karşı sizi koruyacak ve onlarla daha rahat baş etmenizi sağlayacak olduğundan dikkatli olmanız gerekir.  
 
  Kıyamet sonrasında ortaya çıkan karmaşıklık ve kargaşayı ortadan kaldıracak olan yalnız dövüşçü ve kahraman olan Mad Max olarak oyunu oynayabilirsiniz. Oyunda bu konuda sizlere yardımcı olacak olan savaş aletlerini oyunda ilerleyerek ve tehdit içeren kirlenmemiş alanları temizleyerek alabilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz de kahraman olarak oyuna devam edebilir ve en iyi skor ile oyunda yeni yerler görmeye devam edebilirsiniz. Kızgın güneşin altında kumlarda aracınız ile ilerleyerek yol almak zorundasınız. Bu şekilde farklı alanlarda yer alan düşmanlar ile çarpışarak onları yenebilir ve bu şekilde bulundukları alanları temizleyebilirsiniz. Oyun boyunca aracınız sizi zorlayacak ortamlarda zorlayıcı mücadeleler ile başa çıkmak zorunda kalarak oyunda hayatta kalmaya devam etmeniz gerekir. Bu şekilde daha iyi ve ileri seviyelerde oyunda kalabilir ve tek başınıza oyundaki zorlu görevleri başarmaya devam ederek oyunun keyfini çıkartabilirsiniz.