Pes 2013 Türkçe Spiker Yama v1.2 icon
QR Code

Pes 2013 Türkçe Spiker Yama v1.2

5/5
  • indirilme

    184,127

  • Eklenme Tarihi:

    2013-04-02 18:56:21

Pes 2013 Türkçe Spiker Yama v1.2 Oyunu hakkında

Bilgisayarınızda PES 2013 var ve İngilizce olarak oynamaktan sıkıldınız mı? PES 2013 Türkçe Spiker v1.2 yaması yayınlandı. Yeni yayınlanan Türkçe spiker yaması ile Pro Evolution Soccer 2013 oyununun %90 gibi büyük bir kısmı tamamen Türkçe'ye çevirilmiş durumda. Artık arkadaşlarınızla MultiPlayer oynarken veya tek başınıza kupa maçı yaparken daha çok keyif alacaksınız.

PES 2013 için hazırlanan Türkçe spikerin bu yeni sürümünde yeni yorumcu repliklerinin yanısıra, hatalı repliklerin düzeltilmesi, yeni repliklerin eklenmesi gibi değişiklikler bulunuyor.

PES 2013 Türkçe Spiker V.1.2 İçeriği:

-Toplamda 358 adet ses dosyası eklendi.
-78 Kadar yeni yorumcu replikleri eklendi, bazı spiker repliklerine yorumcu replikleri karıştırıldı.
-Fenerbahçe penaltı kullanırken, "panathinaikos serbest vuruş kullanacak" deme sorunu çözüldü ve tüm takımlar için "(takım ismi) için gol şansı" replikleri eklendi.
-Ronaldinho top sürerken çıkan "Ronaldo" isim hatası düzeltildi.
-Copa libertadores için çıkan "avrupa ligi" isim hataları düzeltildi.
-Mastella,Ciudad DE Valencia,Reyno DE Navarra, La Rosaleda, San Mames gibi toplam 13 stadyum için maça girişte replik eklendi.
-Hollanda ligi için Spor toto süper lig deme hatası giderildi.
-Bazı sık çıkan replikler yenileriyle değiştirildi.(Topu ısındırıyorlar vb.)
-Bazı taç repliklerine teknik direktör ve oyuncu ses efektleri eklendi.
-Gol repliklerinin neredeyse tamamı yeniden seslendirildi ve daha kısa tutuldu.
-Abartılı gol replikleri düzeltildi.
-Bazı skor hataları giderildi.
 
ÇOK ÖNEMLİ NOT:
 
-Bu dosyayı indirdiğinizde, önceki 2 versiyona da sahip olacaksınız. V.1.0 ve V.1.1 kapsamaktadır. Türkçe spikerde her zaman son sürümü indirmeniz yeterlidir.
 
-PES 2013 Türkçe spiker, yamalı ya da yamasız tüm PES 2013 PC versiyonlarında çalışır. Orijinal oyunlara zarar vermez. Bu oyun yaması telif haklarına aykırı bir materyal içermemektedir.
 

Kurulum: 

Yedek almayı unutmayın.
 
İndirdiğiniz dosyadan çıkan "dt00_e" ve "dt05_v" dosyalarını oyunun kurulu olduğu alanda "C:\Program Files (x86)\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2013\img" içerisine atın ve eskileri ile değiştirin.

Bu işlemler bittikten sonra mutlaka oyun içerisinden ana menüde "Sistem Ayarları" "Dil Ayarları" yolunu takip ederek Anlatım dilini MUTLAKA İNGİLİZCE SEÇİN!