Disciples III Renaissance

Puan: 3.00 (Oylar: 0)

Disciples III Renaissance oyunu hemen güvenli ve ücretsiz olarak indirveoyna'da indir.

Disciples III’ün çıkmasını çok uzun zaman bekledik , sabrettik ve nihayet oyun çıktı oynadık ve bitirdik.Oyunun bir çok eksik yönü ve güzel yanları mevcuttur.Öncelikle Disiples III’de neler var , neler yok ?..Oyunda 5 Irk var.Bunlar The Empire , Legions Of The Dammed , The Elven Alliance ( İlk 3 Taneyi şuanda oynaya biliyoruz.) oyunun içindede yer alan Undead Hordes ve Mountion Clans mevcut fakat bu iki Irk çıkacak Exp. ile oynana bilir hale gelecek , 3D sisteminde Heroes’in son oyunu gibi aynı zamanda oyunda gece – gündüz olayı mevcut.İlk olarak Oyuna The Emperor Yani Humanlarla başlıyoruz , Ardından Demonlara geçiyoruz ve sonrada Elflerle oyunu bitiriyoruz.Peşinde Koşturduğunuz Oyun Sonuna Kadar devamlı koruyup kolladığımız yer bölümde yollarına düştüğümüz Lady Inoel.Lady Inoel İnsan Irkından bir Ladyimiz Özelliği Healerlık ve İlk bölümüyle önem kazanan son bölümündede karakterin ne kadar önemli olduğunu hep birlikte göreceğimiz kişi.İkinci Olarak Emperorün Kahramanı olan ve Emperorlerle Oynadığımız sürece kullanacağımız karakter Lambert. Lambert Savaşçı bir karakter , Meleedir Cesurdur , kahramandır..Üçüncü Karakter Demonlara geçtiğimizde Haarhus bu karakter ile oynayıp Demonları bitiriyoruz. Haarhus'da Savaşçı bir karakter , klasik kahramanlıklar.Dördüncü ve son kahramanımızda Erion'dur Elflerin genç savaşçısı Elflerle oynadığımız sürece bu genç savaşçıyı kontrol ediyoruz.
Karakterler bunlardan ibaret oyuna geldiğimiz zaman ilk olarak Emperor Irkını seçiyoruz oyuna başlarken Emperorlerde oyun zorluğunu istediğimiz seviyeye getire biliriz oyun 4 seviyeden oluşuyor. İlk olarak Easy olarak oyuna başlıya bilirsiniz ve oyuna başlamadan önce oyunda üç ayrı özellik var Kahramanınızın özelliği olabilerek;
1.Warlords : bu özelliği seçerseniz her turn %15 Heal regen olmanızı sağlıyor
2.Guild Master : bu özelliklede %30 daha fazla maden kaynaklarından yararlanıyorsunuz.
3.Archmage : Normalde oyunda her turn 1 büyü yapma şansına sahipsiniz fakat archmage sayesinde her turn 2 büyü yapma şansına sahipsiniz.
 
1. veya 2. özelliğikten birini almalısınız kesinlikle Archmage’e gerek bile yok.Seçimimizi yaptıktan sonra ” start ” yapıp oyuna giriş yapıyoruz.
Hikayemizi dinliyoruz motive olup başlıyoruz.Lambert zaman ilk görevimiz dünyanın kaderi veya dünyanın sonu İnoel adlı priestin esir olduğunu öğrenince onu arayıp bulmaya ve korumaya yemein etmek.Lady İnoel’i bulduğumuzda kafasın aldığı darbeden dolayı  hafızasını yitirmiş bir şekilde demonların içinde bitkin ve yorgun bir şekilde yıpranmış buluyoruz. Lady İnoel'i kurtarıp tim'in içine alıyoruz ve humanlarla oynadığımız oyun boyunca Lady İnoel bizimle beraber amansız  savaşlarda ve Lady İnoel’in kutsal görevini yapması için ona yardımcı olup kanımızın son damlasına kadar onun için savaşmayı dünyayı kurtarmaya yemin ediyoruz.Her bölümde Lady Inoel için hazırlanmış korkunç tuzaklardan , zorluklardan koruyup , onu hedefe bir adım daha ileri gitmesini sağlıyoruz.Oyunu oynarken Disciples III’de yaptıkları en iyi özelliklerden bir tanesi Questleri verirken verilen görevlerin yerlerinide sizi etrafta sağda solda koşturmanıza gerek kalmadan yerlerini göstermesi olmuştur.Böylelikle hedefe daha çabuk ilerleme şansına sahip oluyorsunuz.Aynı zamanda harita üzerinde Potion satan özel marketler bulacaksınız bu marketlerde ” Static ” özellikle olan tüm potionları almanızı tavsiye ederim çünkü ” Static ” özellikli şuruplar sizin üzerinizde sabit olarak kalıyor her hangi bir geçiciliği yok.Aynı zamanda kimi zatan şehrin içine girdiğizde şehir ekranı oyun ekranı ile karışıyor ve bu gibi durumda yine oyunu kayıt edip çıkıp girerseniz düzeliyor.classlar arasında dengesizlik mevcut kimi class çok güçlü aynı zamanda oyun belli bir süre sonra kilitlene biliyor.kapatıp tekrar açarsanız düzelir , hata veriyor hata verdiğinde oyuna girmetken başka çareniz yok bunun gibi ufak tefek bir çok sorunu mevcut o buglarını görmezden gelirsek oyun fevkalade güzel oyundur.Böylesine aksiyon,macera,heycan verici oynamaya hazır mısınız? Görevleri yerine getirip Lady İnoel'i koruyup kollayarak dünyanın kaderini değiştirecek misiniz o halde haydi durmayın indirin ve oynayın.İyi Eğlenceler...
 
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Strateji
  • Platform: Windows
  • Yayıncı:
  • Dosya Boyutu: 3.7 gb
  • İndirme Sayısı: 617
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Kasım 30, 2013