Gizlilik Sözleşmesi

indirveoyna.com Kullanım Şartları Açıklaması

Bu site, İndirveoyna ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve kod ve tasarım da dahil olmak üzere sitenin yapımı ile ilgili içerdiği malzemelerin tüm hakları İndirveoyna.com’a aittir.

Genel sorumluluk

Bu hizmet üzerinden, elektronik yolla mesaj postalarken, dosya gönderirken, veri girerken ya da başka herhangi bir iletişim biçimini kullanırken İndirveoyna.com'a telif hakkı ödeme zorunluluğu olmayan, kısıtlaması olmayan bir lisans veriyorsunuz. İletilen bilgileri kopyalamak, düzenlemek, yeniden hazırlamak, sitede yayınlamak veya yayınlamamak hakkı İndirveoyna.com'a aittir. Üreticiler ve ziyaretçiler tarafından gönderilen içeriklerin siteye eklenip eklenmemesi İndirveoyna.com ve çalışanlarının takdirine bırakılmıştır. İndirveoyna.com bu süreçle ilgili hiçbir hukuki sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sitede yayınlanan bilgilerin kullanılması ve bu site aracılığıyla yüklenen tüm dosyaların açabileceği sorunlarda hukuki sorumluluk tamamen size aittir.

Bülten kaydı

Kendi isteğinizle üye olabildiğiniz bültenimizle ilgili alacağınız İndirveoyna bilgi ve tanıtım e-postalarını kabul etmiş sayılırsınız. İndirveoyna bu bültenden her zaman kayıt silebilmeniz için bağlantı bulundurmaktadır. Bülten üyeliğinizde belirttiğiniz e-posta üçüncü şahıslarla paylaşılmaz ancak İndirveoyna tarafından bildiri ve tanıtım amacıyla kullanılabilir.

Sitemizde yayınlanan reklamların içeriği ve sundukları ürün/hizmetin İndirveoyna'i bağlayıcılığı yoktur.

Korsan ya da kötü amaçlı yazılım

Sitemizde yayınlanamayacağı kurallar ile bize ispatlanan yazılımlar 48 saat içinde sitemizde silinir. Bu konuda ki sitemizin 48 saatlik hakkı ve silinmeden önce sitemizde yayınlanmasının sorumluluğu editöre aittir. İndirveoyna sorumluluğu uyarı geldikten sonra devreye girmektedir. site [at] İndirveoyna.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

İçerik kopyalama

Sitemizdeki bir bilgiyi başka bir sitede yayınlayacaksanız mutlaka kaynak belirtmek zorundasınız. Böyle bir durumda lütfen iletisim [at] İndirveoyna.com adresiyle iletişime geçiniz. Ayrıca İndirveoyna'den kopyalanan içeriklerle ilgili düzenleme ve silme hakkı saklı tutulmuştur. Haber, doküman gibi editörlerimiz tarafından hazırlanan belgelerin başka yerde yayınlanması ilgili editöre başvurmayı gerektirir. Ayrıca yayınlanan siteden İndirveoyna.com'a link verilmesi zorunludur. Sitedeki grafik ve tasarımlar özel izin dışında asla bir yerde kullanılamaz.

Popüler Oyunlar
1
Gta Vice City
3.77 - Aksiyon
2
GTA 5
3.55 - Aksiyon
3
Counter Strike Online
3.57 - Aksiyon
4
Gta San Andreas
3.64 - Aksiyon
5
Counter Strike 1.6
3.90 - Aksiyon
6
GTA Vice City Türk
3.60 - Yamalar ve Hileler
7
Euro Truck Simulator 2
4.01 - Simülasyon
8
ZULA
3.41 - Aksiyon
9
MİNECRAFT
3.65 - Online
10
GTA 3 - Grand Theft Auto
3.69 - Aksiyon