FEAR Extraction Point

Puan: 3.00 (Oylar: 1)

FEAR Extraction Point oyunu hemen güvenli ve ücretsiz olarak indirveoyna'da indir.

En iyi aksiyon oyunu olan F.E.A.R. efsanesi sizlerle. Harika bir hikayesi olan oyun şimdiye kadar hazırlanmış en iyi F.E.A.R oyunlarındandır.

 

F.E.A.R. Extraction Point, ana oyunun bittiği yerden devam ediyor. Bindiğimiz helikoptere son olarak elini atan ünlü kızımızla beraber perdeyi kapatmıştık. İşte Extraction Point burada devreye giriyor, helikopter düşüyor ve biz de nasıl olduğunu tam anlamadan sağ kurtuluyoruz (Baş kahramanlar her zaman yaşar). Bu zorlu durumdan sonra direk büyük maceraya dalıyoruz. İlk F.E.A.R. gerilimli ve yılın en iyi FPS oyunuydu (Bana göre Quake 4’ten sonra Bkz- Quake sevdası). Hatta Aykut ilk yapımla haşır neşirken, kafasına vurup onu bayıltıp, oynama planları yapıyordum. Ancak bu boş bir hayaldi ve gözlerimi açıp yan tarafa baktığımda, Aykut’un manalı bakışlarıyla beraber yandan “Tıss” diyen ünlü gülümsemesi beynime kazınmıştır. İlk oyunun bende böylesine derin bir üzüntülü hatırası vardır. 
 
Extraction Point, bize bol bol düşman sunuyor. İlkini ele alırsak karşımızda sayıca rakibimiz var. Ancak bu rakiplerin sayıları yapay zekalarıyla orantılı olamıyor. Ne yazık ki ama ne yazık ki, TimeGate Studios düşmanlarımızı biraz geri zekalı duruma sokmuş. Beni ilk F.E.A.R.’da zorlayan, terleten, yeri geldiğinde klavyeyi kırdırma isteği duyurtan rakipler yok. Ne taktik zenginliği, ne de yaptıkları, icraatları sonucu sıfır kalmış. Yapımcılar yapay zekadan ötürü, bolca düşman koyarak bu olayı telafi etmeye çalışmışlar.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Aksiyon
  • Platform: Windows
  • Yayıncı:
  • Dosya Boyutu: 552 mb
  • İndirme Sayısı: 3581
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ekim 01, 2012