Midtown Madness

Puan: 5.00 (Oylar: 0)

Midtown Madness oyunu hemen güvenli ve ücretsiz olarak indirveoyna'da indir.

Oyun sektörüne adımlar atan microsoftun yeni oyunu Midtown Madness, NFS ve Test Drive tarzı oyunlardan sıkılmış olanlar için harika bir oyun. Şehir içinde trafikte araç sürerken diğer araçları rahatsız edecek ve serbest bir şekilde takılabileceksiniz.Oyunumuzun içerisine girdiğimizde Taksilere yaklaşınca farkedeceğiniz gibi arkasında "How do i drive?" gibilerinden bir yazı ve telefon numarası var. Bu da oyuna gerçekçilik katmış.Açılan köprülerden atlamak tam bir zevk, fakat oyunun en güzel yanı şehirlerarası yola çıkıp 140'lara vurmak ufak bir yön değişikliğinde arabanın attığı spinleri görmek paha biçilemez. Oyunda 4 farklı mod bulunmaktadır. Quick Race,Single Player,Multiplayer,Rece Records

 
Quick Race: Setup ile falan uğraştırmadan default denen, yani varsayılanları oynamak için tasarlanmış.
 
Single Player: Cruise option dediğimiz Şehir turu, süresiz serbest dolaşım için bir bölüm.Blitz Races Checkpoint'lere ve Finish'e zaman dolmadan ulaşmayı amaç edinen bir bölüm. Checkpoint Races Bir yörünge üzerinde belirlenen yerlerden rakibinizden önce geçmek ve yarışı bitirmek.Circuit Races Lap'lerden oluşan alanları biritmek için bir bölüm.
 
Multi Player: İnternetden oynayabileceğiniz fakat farklı olarak bu modda hırsız veya polis olarak kovalamaca oynayabileceğiniz farklı bir mod.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Yarış
  • Platform: Windows
  • Yayıncı:
  • Dosya Boyutu: 25 mb
  • İndirme Sayısı: 5770
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Mayıs 09, 2013