Mobile Legends: Bang Bang

Puan: 4.49 (Oylar: 16)

Heyecan verici MOBA savaşlarına tanıklık etmeye hazır olun.Eşsiz bir zafere odaklan!

5e5 savaşlarda gövde gösterisi yapabilir misin?Arkadaşlarınla beraber güçlü bir takım kur ve farklı arenalarda düşmanlarda savaşmaya başla.Mobile Legends: Bang Bang oyununda favori bir kahraman seç ve rakiplerinizi yok etmeye başlayın.İster 10'ar dakikalık savaşlar yapın isterseniz 10'ar saniyelik eşleşmelerde gücünüzü gösterin.Aksiyon şimdi parmaklarınızın ucunda!

1. Klasik MOBA Haritaları, 5e5 Mücadeleler

Mobile Legends: Bang Bang'de gerçek düşmanlara karşı savaşlar vereceksiniz.Rakiplerin kulelerini ele geçirmek için farklı hatlarda savaşın.Güncellenmiş MOBA bölümlerini bitirin.

2.Takım çalışması ve strateji ile kazanın

Zaiyatları ortadan kaldırın,rakibi kontrol ederek takımınızın iyileşmesini sağlayın.Büyücülerden,tankçılardan,nişancılardan veya iyileştiricilerden dilediğiniz birisini seçin ve takımı kurun.Oyuna hergün yeni kahramanlar katılmaktadır.

3.Adil Savaşlar İle Takımınızı Zafere Götürün

Mobile Legends: Bang Bang oyununda statü için kesinlike bir ücret ödenmemektedir.Tüm oyuncular becerilerine ve yeteneklerine göre belirlenir.Bu yüzden oldukça dengeli bir oyun sizleri bekliyor..


4.Kolay Kontroller, Kolay Ustalaşma

Oyunda kontroller oldukça basit olarak ayarlanmıştır.Her oyuncu kolaylıkla oyunu oynayabilir.Farklı sistemler sizin oyuna dahada odaklanmanızı sağlayacak.

5. 10 saniyelik Eşleşmeler, 10 Dakikalık Maçlar

10 saniyede eşleşin ve 10'ar dakika süren savaşlara başlayın.İstediğiniz heryerde telefonunuzu elinize alın ve aksiyon dolu savaşların içine dalın.Eşsiz zaferler seni bekliyor!

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 16 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile Ziyaret Et
  • Kategori: Aksiyon
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Moonton
  • Dosya Boyutu: 106M
  • Ziyaret Sayısı: 992
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 24, 2020