PUBG MOBILE - BUZ FESTİVALİ

Puan: 3.31 (Oylar: 95)

Hayatta kalabilmek için öldürmek zorundasın!Hayatta kalmayı başarabilecek tek kişi olabilecek güçte misin?

Son yılların en popüler oyunu olma özellğini taşıyan PUBG'yi artık istediğin yerde mobil cihazlar sayesinde oynayabileceksiniz.PUBG Mobile oyunu aksiyon oyunları kategorisinin en çok oynanan oyunları arasında ilk sırada yer alıyor.Oyun sizlere kaliteli bir çok oyunculu savaş deneyimi sunmaktadır.Haritada belirleyeceğin bir noktaya atla veekipmanlarını toplayarak düşmanlarını yok etmeye başla.100 kişi arasından hayatta kalmayı başaran son kişi ol! PUBG Mobile oyununda farklı oyun modları bulunmaktadır.

PUBG Mobile Oyun Modları

- Klasik Savaş Modu
- Ağır Silah Modu
 - 4v4 Ölüm Maçı Modu
 - Zombi Modu


Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu mobil oyunda üst düzey görsel grafikler ve ses kalitesi sizi bekliyor olacak.Kusursuza yakın bir kontrol sistemi bulunan PUBG Mobile'de takım arkadaşlarınız ile sesli sohbet ederek taktik yapabilir ve düşmanları etkisiz hale getirebilirsiniz.

Oyuna sürekli yapılan güncellemeler ile her geçen gün daha farklı ekipman ve haritalar ekleniyor.Bu güncellemeleri alarak oyunun gelişmesini takip edebilirsiniz.Bu güncellemeler sayesinde hile yaparak oyun oynayan oyuncuların önüne geçmek için her türlü çalışma yapılıyor.

Oyunda şuan yeni yıla özel BUZ FESTİVALİ modu eklenmiştir.Karla kaplı haritalarda oyun oynayarak farklı bir eğlenceye tanıklık edebilirsiniz.Hadi hemen PUBG Mobile'ı mobil cihazlarınıza indirin ve aksiyona dalın!
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 95 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile Ziyaret Et
  • Kategori: Aksiyon
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Tencent Games
  • Ziyaret Sayısı: 3755
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ocak 05, 2021