RalliSport Challenge

Puan: 4.00 (Oylar: 0)

RalliSport Challenge oyunu hemen güvenli ve ücretsiz olarak indirveoyna'da indir.

RalliSport Challenge oyunumuz gerçek hız,macera ve aksiyon sevenleri bekleyen harika bir oyun! Eğer sizler de "ben bu işin ustasıyım" veya " benden hızlı kimse olamaz" diyorsanız ve "her ne olursa olsun her ortamda araba kullanabilirim" derseniz o zaman bu oyunu indirin ve aksiyon dolu yarışa başlayın!
 
Daha önce hiç yapılmamış ve görülmemiş özelliklerde hazırlamış en gerçekçi oyun olan RalliSport Challenge sahip olduğu motor homurtuları, yağ lekeleri, egzos dumanları ve en önemlisi hız ile gerçekçi bir mücadele vereceksiniz. Böylesine bir yapım sizleri deneyecek olan ve dünyanın çeşitli yerlerinden gelecek oyuncular karşısında kendinizi onlara kanıtlamaya çalışacaksınız.
 
RalliSport Challenge oyunumuz sahip olduğu gerçekçi kalitedeki harika motorları ve süper ötesi arabaları ile muhteşem modellemelere sahip olan çevre sistemlerinide istediğinizi seçebilecek ve istediğiniz kadar gaza basın. Microsoft tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda ve bu kategoride en çok beğenilen yapımlarından biri olan RalliSport Challenge' da hız yapmak sizleri tek amacıdır.
 
Sahip olduğu süper gerçekçi ses efektleri ve muhteşem grafikleri ile sizlere bu oyuna dahil edecek olan RalliSport Challenge’da kesinlikle yollara acımayın ve asfaltları ağlatın!  Klasik kuralların ve mekanların dışına çıkacağınız bu yapımda oldukça farklı bir zevk yaşayacaksınız. Peki siz böylesine bir hız tutkusuna hazır mısınız? Yolların kralı olmaya hazır mısınız? Cevabınız evet ise haydi durmayın o halde indirin ve Kral olun.İyi Eğlenceler...
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Yarış
  • Platform: Windows
  • Yayıncı:
  • Dosya Boyutu: 216 mb
  • İndirme Sayısı: 5152
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Kasım 07, 2013