Ridge Racer Unbounded

Puan: 5.00 (Oylar: 0)

Ridge Racer Unbounded oyunu hemen güvenli ve ücretsiz olarak indirveoyna'da indir.

Ridge Racer Unbounded'a ilk girdiğinizde pek de etkileyici olmayan bir oyun videosu sizleri karşılıyor. Oyunun Shatter Bay adlı hayali bir şehirde geçtiğinden (oyunda hep şehir içinde yarışıyorsunuz, doğayı bu oyunda unutacaksınız maalesef) ve sizin görevinizin bu şehrin en iyi yarışçısı olmak olduğundan bahsediliyor. Tipik bir NFS: Most Wanted havası var evet hikayede. Siz de en alttan en üstlere doğru basamak basamak çıkarak şehri ele geçirmeye başlıyorsunuz. Şehir 9 ayrı bölgeye ayrılmış durumda ve her bölgede 7 adet yarış bulunuyor. Siz bu yarışlarda başarılı oldukça yeni bölgeler ve yarışlar açılıyor.Arabalar sadece dirift yapmıyorlar.Boşluklardan uçuyorlar,binaları yıkıyorlar,sokaklarda patlamalara sebep oluyorlar. Yarışlar ise epey çeşitli, dilerseniz oyunda bulunan yarışları sizlerle paylaşayım. 

 
Domination Race: Bu yarışta her şey serbest; rakiplerinize çarparak onları saf dışı bırakabiliyorsunuz (bir rakibi saf dışı bıraktığınızda kamera açısı değişiyor ve yavaş çekimde patlama anı gösteriliyor), yollardaki binaları yıkarak (bunu yaptığınızda da kamera açısı değişiyor ve yıkımı gösteriyor, gerçekten çok güzel bir görüntü oluşuyor ekranda) kısa yollardan geçebiliyorsunuz veya yakıt tankerlerini patlatarak yine rakiplerinizi patlatabiliyorsunuz. 
 
Drift Attack: Bu yarışta arabanızı kaydırarak (drift yaparak) puan toplamaya çalışıyorsunuz.
 
Shindo Racing: Bu yarışı normal ve kuralları olan bir yarış olarak nitelendirebiliriz. Herhangi bir patlatma olayı yok, hızlı olan kazanıyor.
 
Time Attack: Bu yarışta zamana karşı yarışıyorsunuz ve yarıştığınız yolu en kısa zamanda bitirmeye çalışıyorsunuz.
 
Frag Attack: Belki de oyunda bulunan en eğlenceli yarış. Bu yarışta bazen büyük bir tır kullanıyorsunuz ve belli bir zaman içerisinde sizi durdurmaya çalışan polis arabalarını patlatmaya çalışıyorsunuz. Bazen ise bir yarış arabası kullanıp diğer yarışçıları patlatmaya çalışıyorsunuz. Ne kadar çok polis veya yarış arabası patlatırsanız o kadar başarılı oluyorsunuz.
 
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Simülasyon
  • Platform: Windows
  • Yayıncı:
  • Dosya Boyutu: 717 mb
  • İndirme Sayısı: 6046
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ocak 26, 2013