SimCity BuildIt

Puan: 3.67 (Oylar: 3)

SimCity BuildIt ile hayallerinizdeki şehri kurun!

Kurduğun şehir büyüdükçe herşey daha karmaşık hale gelecek ve bütün kontrol sende olacak.Şehrinde yaşayan insanların mutlu olması için en doğru seçimleri yapman gerekiyor.Hayalindeki şehri kur ve geliştirmek için yeni projeleri hayata geçir!

ŞEHRİNE HAYAT VER

Halkının mutluluğu için görkemli gökdelenler,parklar,köprüler ve daha fazlasını yap.Vatandaşlardan vergi alabilmek için bu projeleri stratejik konumlarda hayata geçir.Bu vergiler ile şehrini büyüt.Bir şehrin en büyük sorunlarından olan trafik sorunu için ise akıllıca hamleler yap.Toplu taşımaya önem vererek trafiği rahatlat.


HAYAL GÜCÜNÜ YANSIT

Tokyo, Londra veya Paris modeli mahalleler kur ve Eyfel Kulesi ve Özgürlük Anıtı gibi  şehirlere has simgelerinin kilidini aç.Yeni nesil şehircilik anlayışı ile farklı teknolojileri hayata geçirin.Halkın isteklerini karşılamak için yeni spor alanları kur.Hayalindeki şehri ormanlar,nehirler ve sahiller ile güzelleştir.Size ait yapılar oluşturun.


YOLUNU ZAFERE ÇEVİR

Şehrini rakiplere karşı müdafa et ve diğer başkanlarla yarış içerisinde ol. Takım arkadaşlarınla stratejiler yap ve diğer şehirlere savaş ilan et.Bunun ardından o şehirlere farklı felaketler yolla.Şehri geliştirmek ve rakip başkanları yenmek için ödülleri topla.Oyunda size verilen haftalık görevleri tamamlayarak diğer başkanların önüne geçin.

BAŞKAN KULÜBÜNE KATIL

Oyundaki diğer oyuncular ile ticaret yaparak işbirliği yapabilirsiniz.SimCity BuildIt'te devasa yapıları hayata geçirin ve hayalinizdeki şehrin yükselişini takip edin!Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile Ziyaret Et
  • Kategori: Simülasyon
  • Platform: Android
  • Yayıncı: ELECTRONIC ARTS
  • Dosya Boyutu: 127M
  • Ziyaret Sayısı: 529
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 04, 2020