Battlefield Heroes

Puan: 3.00 (Oylar: 0)

Battlefield Heroes oyunu hemen güvenli ve ücretsiz olarak indirveoyna'da indir.

 
Öncelikle Battlefield Heroes oyunumuzu sitesinden girip kendinize ait bir karakter oluşturmalısınız. Karakterinizi ve Job'unu seçtikten sonra kayıt işlemlerini gerçekleştiriniz. Geldik oyunu nasıl oynayacağımıza. EA games'in 300 mb lık oyun dosyasını indirip bilgisayarınıza kurmanız gerekecek. Kurdukdan sonra oluşturduğunuz karakterin şifresi ile oyuna başlayabilirsiniz. Oyunumuzda 2 ordu bulunuyor;
 
National Army
 
Başlarındaki isim; Commander Heinrich Von Schnitzel. Kendisinin dış görünüşü oldukça iddialı; yapılı bir vücut! 
 
Royal Army 
 
Başlarındaki isim; Commander Tommy Chester. Diğer komutan aksine biraz dağınık ve salak bir görüntüye sahip. 
 
Ordular içinde 3 farklı job(Soldier,Gunner,Commando) bulunmaktadır
 
Commando; işlerini gizlilikle yürüten sınıf diyebiliriz. Özel yetenekleri olan “Cloak”; yakın alanlarda kamufle olmalarını, daha uzak alanlarda ise görünmez olmalarını sağlarlar. Kullandığı silahlar; sniper ve bıçaktır. 
 
Gunner; Büyük silahları kullanan, büyük adamlardır. Özel yeteneği el bombasını ustaca kullanabilmek olan bu sınıfa ait silah ise roketatardır. 
 
Soldier; Çok yönlü olan bu sınıfın özel yetenekleri; Health Boost sayesinde arkadaşlarının sağlık barlarını doldurabilirler, Incendiary Rounds denilen özellik sayesinde mermilere ateş ekleyebilirler. Bir diğer yetenekleri olan X-Ray Vision da, duvarın arkasındaki düşman askerlerini belirleyerek takıma katkı sağlarlar. Kullandıkları silah ise hafif makinalı tüfektir. 
 
GRAFİK: Oyunun boyutu 300 mb ve sitesinden giriş yapmamıza rağmen oyunun grafikleri çok iyi yani gerçektende çok güzel yapılmış çevrenin mermiye tepkisi vs. süper olmuş grafiklere 10 üzerinde 9 puan verebiliriz.. 
 
SES:Sesler oyuna uymuş komik ve güzel seslerede 10 üzerinden 9 puan verebiliriz.. 
 
OYNANABİLİRLİK VE KALİTE Oynanabilirlik çok rahat yani pek zorlancağınızı zannetmiyorum alıştığınızda ölüm makinesine dönüşüyorsunuz..Kaliteden söz etmeye gerek bile duymuyorum EA yaptı mı yapıyor. 
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Online
  • Platform: Windows
  • Yayıncı:
  • Dosya Boyutu: 300 mb
  • İndirme Sayısı: 4346
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Şubat 25, 2013