Counter Strike Global Offensive

Puan: 3.67 (Oylar: 3)

Counter Strike Global Offensive oyunu hemen güvenli ve ücretsiz olarak indirveoyna'da indir.

  Aksiyon sevenler için oldukça iyi bir seçim olacaktır. Oyun içinde silahlar ve farklı stratejiler ile ilerleme yapılır. Oyunda arkadaşlarınız ile oynama imkanınızda bulunduğundan istediğiniz gibi oyuna arkadaşlarınızın da katılmasını sağlayabilirsiniz. Bağımlısı olacağınız bu oyunda oynamaya devam ederek yeni ortamlarda zorlu görevleri başarı ile tamamlayarak oyunu sürdürebilirsiniz. Oyun oynamak isteyenler bunun için istedikleri zaman oyunu telefonlarına ya da cihazlarına indirerek oynamaya başlayabilirler. Oldukça gerilimli ve aksiyonlu olan bu oyunda arkadaşlarınız ile oyunda ilerlerken zorlu görevleri de yerine getirmeniz gerekir. Bu şekilde oyunda hayatta kalmaya devam edebilirsiniz. Bir bütün halinde oyunda verilen görevleri arkadaşlarınız ile en iyi şekilde yaparak ileri seviyelere çıkabilirsiniz. Oyunda farklı yenilikler ve düşmanlar olacağından devamlı olarak tetikte olmanız gerekir. Düşmanlarımıza karşı farklı stratejiler uygulayarak onları alt etmeniz gerekir.
 
  Oyun içerisinde planlar yaparak düşmanlarınızdan en hızlı şekilde kurtulmanız gerekir. Oyun yeni düzenlemeleri ile daha iyi koşullarda oynamaya imkan sağlayacak yeni versiyonu ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Ücretsiz olarak oyunu indirerek istediğiniz de hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Planlar ve aksiyon sevenler için grup halinde oynanacak olan bir oyun seçimidir. Bu şekilde oyunda yeni yerlerde yeni görevler ile grubunuzdan eksilme yaşamadan devam etmeniz için doğru hamleler yapmanız ve dikkatli olmanız gerekir. Bu şekilde var olan silahlarınıza ve donanımlarınıza yenilerini katarak bu şekilde yolunuza devam edebilirsiniz. Savaş halinde olduğunuz gruplara karşı yapacağınız en doğru planlar ile onları geri püskürtebilir ve bu şekilde hayatta kalmaya devam edebilirsiniz. Öldüğünüzde oyuna yeniden devam edebilir ve pes etmek yerine daha güçlü bir şekilde yolunuza devam edebilirsiniz. Bu sayede oyuna daha da aşina olarak daha da iyi şekilde oyunu oynayabilirsiniz. Seveceğiniz ve bağımlısı olacağınız bu oyunda istediğiniz kişiler ile oyunda istediğiniz takımı oluşturarak oyunu rahatlıkla oynamaya başlayabilirsiniz. 
 
  Oyunda karşınıza çıkacak pek çok farklı karakterde düşmanlarınız olacağından buna göre her zaman tetikte olmalı ve dikkatli hareket ederek kendinizi korumanız gerekir. Ancak bu şekilde daha uzun süre hayatta kalarak savaşmaya devam edebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile birlikte bir grup halinde hareket etmeniz düşmanlara karşı korunmanız açısından oldukça önemlidir. Oyunda ileri düzeyde alacağınız savaş ürünleri için ödeme yapmanız gerekebilir. Bunun için oyunda yapacağınız tercihlere dikkat etmeniz daha doğru sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Oyuna istediğiniz de tekrardan devam ederek aynı şekilde daha hızlı olarak oyunda ilerleyebilir ve daha iyi puanlar ile oyununuzda yol alabilirsiniz. Oyunda kullanmanız için sizlere farklı silahlar ve donanımlar sağlanır. Bu şekilde daha etkili çözümler bularak oyunda düşmanlarınızı yenerek yola devam etmenizdir. Bunun için 5 kişilik gruplar halinde oyuna katılabilir ve birlikte hareket ederek oyunda yolunuza devam edebilirsiniz. 
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Online
  • Platform: Windows
  • Yayıncı:
  • İndirme Sayısı: 124127
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ekim 14, 2015