Fifa 2013

Puan: 3.00 (Oylar: 1)

Fifa 2013 oyunu hemen güvenli ve ücretsiz olarak indirveoyna'da indir.

Rakibi hızlı çıktı, Fifa 13 ise suskunluğunu korudu. Bunun nedeni ne olabilir diye düşünürken herkes o malum günü bekledi ve oyunun yeni sürümünün çıkmasıyla bu suskunluğun sebebi belli oldu... Çünkü Fifa 13 kusursuz bir şekilde hazırlanmış...
Futbol oyunu dendiği zaman akla 2 oyun geliyor. Bunlardan ilki malumunuz bir ay kadar önce kendini sevenleri ile buluşturdu şimdi de sıra yepyeni özellikleri ile Fifa 13'de.
Rakip olarak sürekli birbirleri ile kıyas içinde olan Pes 2013 kendini bu sefer oldukça sıkı hazırlamış. Açık vermemek için herşeyi ince eleyip sık dokumuş. Harika oyun motoru, geliştirilmiş grafikler, kolay yönetim ve ligler ile sizi yine futbola doyuracak olan Fifa 13 oyunumuz için öncelikle yapmanız gereken Origin hesabına giderek bir üyelik oluşturmak olacak ve hemen ardından indirme işlemine başlayabileceksiniz. Arsenal, Juventus, Manchester City, AC Milan ve Borussia Dortmund gibi dünya devlerini bulabileceğiniz oyunumuzda gerçek futbolcularla kıyasıya bir mücadele içine gireceksiniz..

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Spor
  • Platform: Windows
  • Yayıncı:
  • İndirme Sayısı: 141480
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ekim 29, 2012