Smite Online

Puan: 4.00 (Oylar: 0)

Smite Online oyunu hemen güvenli ve ücretsiz olarak indirveoyna'da indir.

indirveoyna.com'un bu gün ki incelemesinde Smite online var.Smite online yeni bir MOBA yani LOL,Dota ve Hon oyunlarının 3Boyutlu hali olan oyun MOBA severleri kendine çekecek gibi görünüyor.Kapalı beta süreci devam eden oyunun konusu tanrıların savaşı.Oyuncular oyun içersindeki karakterlerden yani tanrılardan birini seçer ve diğer MOBA oyunlarda olduğu gibi sezonluk maçlara katılırlar.Oyuncu yönetimine bağlı olmayan minyonlar ve rakiplerle savaşarak sezonluk seviye yükseltilir ve ona göre yetenek geliştirilir.Henüz bu yıl aramıza katılan oyun Hi-Rez Studio firmasının oyunu ve Tribes Ascend ve Global Agenda gibi devasa oyunları bize sunan firmanın bu oyunuda diğer oyunları gibi başarılı olacak gibi görünüyor.


Diğer MOBA oyunlardaki 2 boyutlu oynanışın aksine olan oyunda First Person oynanış tarzıylada kendini diğer MOBA oyunlardan ayıran bir oynanış ortaya koymuş.Oyunda şu an 26 tanrı bulunuyor ve 4 tanrı ise upcoming'de yani her an gelebilir.LOL ve benzeri oyunlardan şu an kahraman olarak geride olsada ilerde kahraman artışınıda sağlayarak 1 numaralı MOBA olabilecek bir oyun.Öyle ki dönemimizde oyunlarda en çok aranan özelliklerden birisi grafik.Smite Online grafik konusunda istenene karşılık verebilecek bir oyun.
Şuan bulunan kahramanlar;ODIN,KALI,YMIR,ZEUS,ANUBIS,SUN-WUKONG,BASTET,HEBO,HADES,RA,HEL,VAMANA,ARACHNE,AGNI,AOKUANG,SOBEK,ARTEMIS,GUANYU,BAKASHURA,ANHUR,CUPID,THOR,ARES,FREYA,LOKI,BACCHUS.
Oyun belli bir süre bekleterek takımları oluşturuyor ve bir heroyu aynı takımda 2 ve daha fazla oyuncu alamıyor.Buda güzel bir artı çünkü;LOL vb. Oyunlarda yeni çıkan heroyu takımınızda 2-3 kişide görmek mümkün.Ayrıca oyun içersinde kahraman değiştirebiliyor olmanızda oyunun extra özelliklerinden birisi.
Kapalı beta sürecindeki oyunu oynayabilmeniz için öncelikle Kapalı beta başvurusu yapmanız veya elinizde zaten bulunan bir key aktif etmeniz sonrasında ilk olarak Hi-rez Studionun uygulmasını indirerek uygulama üzerinden 2.30GB boyutundaki oyunu indirmelisiniz.
indirveoyna.com'un Smite incelemesinin sonuna geldik umarız MOBA tarzında daha fazla oyunu indirebilir ve oynayabiliriz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Online
  • Platform: Windows
  • Yayıncı:
  • Dosya Boyutu: 44,7 Mb
  • İndirme Sayısı: 2806
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 20, 2012