C9 Online

Puan: 4.00 (Oylar: 0)

C9 Online oyunu hemen güvenli ve ücretsiz olarak indirveoyna'da indir.

-Webzen'in avrupada yayınladığı Continent of the Ninth Seal kısa adıyla C9 Online F2P bir MMOACTION oyunudur.İlk olarak 2009 yılında korede yayınlanan oyun Avrupaya henüz bu sene açıldı. F2P olmasına rağmen bir çok oyundan daha iyi içeriğe ve grafiğe sahip olan oyun PVP üzerine kurulmuş.Oyunu oynayabilmek için 4.86GB boyutundaki oyun indirilmeli ve Kayıt olunmalıdır.Yükleme tamamlandığında anasayfasından "Game Start" butonuna tıklamanız yeterli.

-indirveoyna.com'un bu gün incelediği oyun sürekli güncellenen içeriği,görev sistemi,PVP üzerine kurulmuş sistemiyle ve Dungeonların bolluğu ile süslenmiş ve her class oyun için farklı bir tat dokusu örmüş.Bir çok oyunun sağlayamadığı eğlenceyi size sunan oyunda saatlerin nasıl geçtiğini anlamak bir hayli zor.

-Kayıt olduktan sonra oyunu indirdiğinizde muhtemelen ufak bir güncellemeden sonra başlayan oyuna girdiğinizde ilk önce karakter yaratma ekranı daha sonra basit bir görev ile oyunun ilk oynanış bilgisi veriliyor.Daha sonrasında çeşitli görevler ile oyuna alışabilmeniz sağlanıyor.Kullandığınız class  10.levelde Elite sınıfına yükseliyor daha sonra 20.levelde bazı görevler bitirilerek sınıf seçmeniz isteniyor.Altta verdiğimiz 4 ana karakterin kendilerine ait bir sınıfını seçtikten sonra o sınıfın skilleri ve gorevleri daha ilgi çekici bir hal alıyor.Ayrıca PVP savaşlarıda bu levelde açıldığı için bir yandan level yükseltirken bir yandanda PVP yaparak eğlenmek mümkün.

Kısaca oyun özelliklerini saymak gerekirse oyun içersinde bulunan 4 karakter ve bu karakterlerin oluşturduğu 17 sınıf bulunuyor.

Bu sınıflar;

Hunter: Assassins, Ranger, Scout, Shadow ve Bulletshooter.

Fighter: Warior, Blademaster ve Guardian,Berserker.

Witchblade: Warden, Slayer, Blade Danser ve Nightstalker

Shaman: Elementalist, İllusionist, Taoist ve Reaper.

-Oyunda Guild ve Parti sistemleri bulunuyor.Bir dungeona girmeden önce parti kurabilir  ve dungeonları Master seviyede bitirmenizi daha kolay hale getirebilirsiniz.Guild sistemi ile ise Guild olarak PVP yapabilir,yardımlaşabilir ve oyunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

-Oyun içersinde dungeonlarda bulunan Easy,Normal,Hard ve Master seviyeleri ile seri veya yavaş ama yüksek miktarda EXP elde etmek mümkün.Dungeonlar sırasında Ultimate Fury Skill'i yardımıylada yaratıkların tam sizi öldürebileceği anda kendinizi kurtarabilmeniz sağlanmış.Ayrıca çeşitli scroll'lar ilede öldüğünüz zaman dungeon içersinde yeniden canlanabiliyorsunuz.

Oyunu indirip oynadığınıza pişman olmayacağınıza garanti veriyor ve indirveoyna.com olarak iyi eğlenceler diliyoruz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Online
  • Platform: Windows
  • Yayıncı:
  • Dosya Boyutu: 4.7 gb
  • İndirme Sayısı: 2601
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 19, 2012