Runes Of Magic

Puan: 3.00 (Oylar: 0)

Runes Of Magic oyunu hemen güvenli ve ücretsiz olarak indirveoyna'da indir.

indirveoyna.com ailesini olarak bu gün inceleme fırsatı bulduğumuz Frogster şirketinin Runes Of Magic adlı oyunu.İlk olarak 30 Aralık 2008 tarihinde yayınlanan oyun 2012 yılında türkçeye çevrilerek Aeria Games tarafından türk kullanıcılara sunuldu.Oyun Fabtazi MMORPG türüne ait ve F2P oluşu dikkat çeken özelliklerden bir tanesi.Her F2P oyunda olduğu gibi Runes Of Magic'tede İtem Mall sistemi bulunuyor yani oyun içi ücretli item satışı.Oyunu oynayabilmek için öncelikle kayıt olmalı daha sonrasında 8.5GB boyutundaki oyun indirilmelidir.
Bilim kurgu Fantazi MMORPG oyunlarından olan Runes Of Magic kullanıcılar arasında World Of Warcraft ve Allods online altarnatifi bir oyun olarak görülsede kendine özgü yetenekleriyle kendini bu oyunlardan biraz ayrıyor.Oyunun başlarında her oyunda oluduğu gibi önce level yükseltilip daha sonra PVP maçlara katılabiliyorsunuz.
Oyun içersindeki en büyük özelliklerden birisi çifte sınıf kullanımı.Bu özellik ile aynı anda hem bir savaşçı ve okçu,izci ve şovalye veya düzenbaz bir rahip olabilirsiniz.Ayrıca sadece bu şekilde değil istediğiniz şekilde karma yaparak kendinize ait bir sınıf oluşturabilirsiniz.Önünüzde 10'larca seçenek bulunuyor.
Oyunun bir özelliği ise detaylı görev sistemi.Çeşitli NPC'lerden alınan görevler ile daha hızlı EXP kazanarak daha kısa vadede level yükseltebilirsiniz.Ayrıca alınan görevin verdiği oyun içi para vb. item gibi kazançlar sağlamakta mümkün.Oyunun ilk başlarında tek başınıza tamamlamanız gereken görevler daha sonra grup ile yapmanız gereken görevler açılıyor.Bu durumda diğer oyuncularla etkileşim içersinde olmanız gerekiyor ve oyun sizi farkettirmeden bir arkadaş ortamına sokmaya çalışıyor.Grup ile yapılan görevleri yaparken 2 iyileştiren ve 2 savaşçı karakterden bir grup kurmak görevleri tamamlamak için daha kısa zaman harcamanızı sağlıyor.
Oyun içersinde 8 temel sınıf içersinde 3 savaşçı sınıfı,şovalye ve gardiyan sınıfı,1 uzak menzilli ve yakın dövüş konusunda usta sınıflar bulunuyor.Daha öncede bahsettiğimiz gibi bu 8 sınıfın çifte sınıf sistemiyle daha fazla sınıf elde edilmesi sağlanıyor.

Oyunu oynayabilmek için gereken tek şey kayıt olmak ve oyunu indirmek.indirveoyna.com olarak incelememize burda son veriyor,iyi eğlenceler diliyoruz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Online
  • Platform: Windows
  • Yayıncı:
  • Dosya Boyutu: 8.5 gb
  • İndirme Sayısı: 1031
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 20, 2012