Metro: Last Light

Puan: 5.00 (Oylar: 0)

Metro: Last Light oyunu hemen güvenli ve ücretsiz olarak indirveoyna'da indir.

Gerilimli oyunları sevenler için oldukça farklı ve bol gerilimli bir oyundur. Oyun içerisinde kıyamet sonrasındaki metro içinde kalan insan kalıntılarının dışında aynı zamanda ölümcül tehditler de bulunmaktadır. Metro içerisinde ilerleme yapılırken bu tehditlere karşı tedbirli olmalı ve gelecek olan ölümcül tehditlere karşı önlem alınmalıdır. 2034 yılında geçtiği varsayılan oyunda mutantlar yüzeyin altında bulunan metro içerisinde oyundaki kişilere zarar vermek için beklemektedir. Hayatta kalmak için onlara karşı mücadele vermek ve doğru şekilde onları yok etmek gerekir. Bunun için birleşik bir şekilde savaş etmek yerine farklı yollar denemek gerekir. Onları öldürecek silahlara sahip olmak için oyundan ilerlemeniz gerekiyor. Her anı gerilim dolu olan bu oyunda ilerlemek için doğru hamleler yapmanız ve hayatta kalmanız gerekiyor. Bunun için pek çok farklı seçeneğiniz bulunmaktadır. Oyun içerisinde bulunduğu süre zarfında oldukça gerilimli anlar yaşayabilir ve oyunun zevkini bu şekilde çıkartabilirsiniz. 
 
  Oyun oynamak isteyen herkes ücretsiz olarak oyun indirebilir ve bu şekilde oyuna katılabilir. Devamlı olarak karşınıza çıkacak yeni şeylerle oyun daha zevkli hale gelecektir. Oyunda devamlı olarak tetikte olmanız ve karşınıza çıkan tehditlere karşı kendinizi korumanız gerekir. Bu şekilde daha uzun süre oyunda kalarak ileri seviyelere gidebilirsiniz. Işık sayesinde etrafınızda olanları görebilir ve devamlı tetikte olan parmağınızın hızlı hareket etmesini sağlayarak sizi öldürmek için gelecek olan mutantlara karşı kendinizi korumuş olursunuz. Her anı aksiyon ve gerilim dolu olan oyunda devamlı olarak karşınıza çıkan ölümcül yaratıklara karşı savunma da olmanız hayatta kalmanız açısından gereklidir. Bu şekilde oyunda kendinizi koruyabilir ve daha iyi seviyelere oyuna devam edebilirsiniz. Oyunda karşınıza çıkacak mutantları dışında pek çok zorlu geçiş ortamları da olacaktır. Bu alanlardan geçerken dikkat etmeli ve kendinizi korumalısınız.
 
  Yeraltında geçen oyunda her yerin karanlık olduğu açısından elinizde olan imkanları en iyi şekilde değil değerlendirmeniz gerekir. Bunun için silahların ucunda bulunan dürbün sayesinde etrafınıza görebilir ve sizi tehdit eden varlıkları yok edebilirsiniz. Bir arada kalmak yerine ayrılarak daha fazla mutantı yok etme imkanı bulabilirsiniz. İlerledikçe kazandığınız puanlarınız da atacağından daha fazla silah ve mutantları yok edecek cihazlara sahip olma imkanı da bulacaksınız. Oyunu arkadaşlarınız ile birlikte oynamakta daha da keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Korku, gerilim ve aksiyon sevenlerin oyunu olan bu oyunda hayatta kalmak için devamlı olarak mücadele vermeniz gerekiyor. Kıyamet sonrasında yeraltında kalan insan kalıntılarını aramak için girdiğiniz metro içerisinde karşınıza çıkacak olan mutant ve ölümcül varlıklar için dikkatle olmalı ve onları yok edebilmek için farklı yollar denemelisiniz. Ancak bu şekilde onlarla başa çıkabilir ve onları yok ederek hayatınızı kurtarabilirsiniz. Bunun için sınırlı olan imkanlarınızı seviyeleri yükselterek arttırabilirsiniz. 
 
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyun İncelemeleri
  • Platform: Windows
  • Yayıncı:
  • İndirme Sayısı: 1239
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ekim 15, 2015