Fifa 14

Puan: 5.00 (Oylar: 0)

Fifa 14 oyunu hemen güvenli ve ücretsiz olarak indirveoyna'da indir.

PES 13  FOX oyun motoru ile bütün ilgiyi üstüne çekmişti. EA Sports bu durum karşısında sessizliğini bozdu ve FIFA 14'ü şimdiden tanıtmaya ve özelliklerini sunmaya başladı. Gelelim FIFA 14'de bizi bekleyen özellikler neler;
 
PURE SHOT
 
Pure Shot oyuncumuzun bulunduğu duruma göre en iyi şut açısını ayarlamasına ve pozisyonu gole çevirmesindeki gerçekciliği hissettireceği gibi görünüyor. Çoğunlukla yenilikler şut vuruş tekniği üzerine yoğunlaşmış gibi.
 
CURLING SHOT
 
Kavisli şut dediğimiz fakat topa çok güçlü vurarak havada kavislenmesidir.
 
DIPPING SHOT
 
Yerden şut, oyuncumuzun sert ve hızlı bir şekilde vurduğu şut.
 
KNUCKLE SHOT
 
Bu şut ile kalenin çataldaki ağları temizleyebilirsiniz.
 
RISSING SHOT
 
Yerden atılan şutun yükseklik kazandığı şut.
 
 
Çocukluğumuzda Tsubasa çizgi filmini izlemeyen yoktur sanırım. Orada her futbolcunun kendine has özel şutları vardı. Tsubasa'nın Driving Şutu,Kojiro Hyuga'nın Tiger(kaplan) şutu Matsuyama'nın Eagle şutu ve bir çok şut.. Şimdi ise FIFA 14'de bu şutları bizzat biz kendimiz oynarak görecez.
 
PROTECT THE BALL
 
Dünyada en çok pas oranının ve ataklarının çoğunu bu pas trafiğine borçlu olan Barcelona taktiği ile bizde topu kontrol edebiliyoruz. Buda oyuncular arasındaki fiziksel müdahalelerin artıp gerçek maçtaki mücadeleyi yaşamamızı sağlıyor.
 
REAL BALL PHYSICS
 
Real Ball Physics,yeniliği oyuncuların topa dokunuş şekilleriyle gelişen şutları veya pasların topun vücudun neresine deyip de nereye gitmesi gereken bütün ihtimalleri oyunda görebileceğiz sonucuna geliyor.
 
TEAMMATE INTELLIGENCE
 
Buna takım için yardımlaşma diyebiliriz. Bunu en iyi şekilde 2010 yılı şampiyonlar ligi İnter-Barcelona maçını örnek gösterebiliriz. İnterli futbolcuların birbirleri ile anlaşarak ikili mücadeleleri en iyi şekilde başararak finale çıkmayı başarmışlardı. FIFA 14 'de umarım bunu çok iyi bir şekilde oyuna aktarmış ve gerçek mücadeleyi bizlere hissettirir.
 
GLOBAL SCOUTING NETWORK
 
Son olarak eklenen yeni özellikte kariyer modda yetenek avcısı ile yıldız futbolcularla en iyi şekilde diyaloğa geçiyor,yeni genç yıldızlar keşfedebiliyoruz.Oyuncuların gelişimi hakkında roparlar isteyerek hakkında birçok bilgiye sahip olup kararlar verebiliyorsunuz.

 

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyun İncelemeleri
  • Platform: Windows
  • Yayıncı:
  • İndirme Sayısı: 18080
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Mayıs 03, 2013