Rappelz Online

Puan: 5.00 (Oylar: 0)

Rappelz Online oyunu hemen güvenli ve ücretsiz olarak indirveoyna'da indir.

 
Tüm dünyada online oynanabilen ücretsiz oyunlar arasında kendine yer bulmuş bir MMORPG oyunudur. Kendinizi ışığı temsil eden Deva, karanlığı temsil eden Asura ve doğa ile akraba Gaia’lar tarafından ortaçağda geçen bir dünyanın içersinde bulacaksınız.
 
Oyunda ki en eski ırk Gaila’lardır. Yaratılış ve yokediliş tanrıları onlara yardım etmeleri amacıyla, ışığı temsil eden Deva’ları ve karanlığı temsil eden Asura’ları dünyaya gönderdi. Bununlar birlikte, uzun yıllar dünyada barış ve istikrar dönemi başlamış oldu.
 
Yıllar geçti ve Gaia’lardan kendini ” cadı ” diye adlandıran biri, içinde ki acımasız bir hırs ile büyüdü ve kendine dünyaya baş kaldıran yandaşlar topladı. Tabiki bütün insanlar cadının çağrısına cevap vermedi ve dünya içinden çıkılamayan bir kaos ortamının içine girdi. En sonunda Deva, Gaia ve Asura’lıların ortak çabaları ve ittifaklarıyla cadı yakalandı ve diri diri yakıldı. Bu olay tarihe üç ırkın birlik ve mücadelesi sonucu kazanılan bir zafer olarak yazıldı.
 
Günümüzde bu üç ırk, halen Rappelz dünyasında birlik içinde yaşamaktadırlar. Fakat karanlık söylentiler cadının ve onun korkunç kuvvetlerinin geri gelişi hakkında yayılmaya başladı. Oyun bu geri dönüşün ve ona karşı koyulan mücadelenin hikayesi olarak karşımıza çıkmaktadır.
 
Oyunda ki LAK, canavarları uygun kolyeyi giymek suretiyle öldürdüğünüz canavarlardan elde edilir. Bu kolyeyi oyunun başlarında oyun içinde bulacaksınız. Kazanılan LAK’leri, karakteriniz öldüğü zaman tecrübenizin azalmasını önlemek için ya da oyundaki LAK tüccarlarından,oyun parası ” rupi ” ya da çipler ile takası için kullanabilirsiniz. LAK tüccarlarından çipleri rupiler ile de satın alabilirsiniz fakat bu işlem biraz daha maliyetli olacaktır.
Oyunda üç farklı çip çeşiti vardır; kuvvet çipleri, hayat çipleri ve Luna çipleri. Bu çipler karakterinize savaş anında daha fazla damage ve damage süresi vermektedir.
 
Oyunda ayrıca evcil hayvan sistemi bulunmaktadır. Evcil hayvanlarınız savaş anında yanınızda bulunarak, size ekstra yardım etmektedirler. Hayvanlarınız ayrıca karakterlerinizin level arttırmalarına, becerilerini geliştirmelerine ve bazı ekipmanları kullanmalarına imkan vermektedirler. Bu yüzden oyunda evcil hayvanları kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.
 
Şimdi siz de bu tüm dünyanın severek oynadığı ücretsiz MMORPG oyununu online oynamak için,” Hemen Oyna ” yı tıklayın formu doldurup oyuna başlayın. Herkese iyi online oyunlar.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Teknoloji Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Online
  • Platform: Windows
  • Yayıncı:
  • İndirme Sayısı: 887
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Şubat 25, 2013